Eskişehir reklam ajansı

KURUMSAL

Bir reklam ajansının "Tam Hizmet" kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini fark edip bunu uygulamaya koymuş kurumsal reklam ajansıdır Pusula Medya..

Eskişehir reklam ajansı Pusula Medya, 2000 yılından beri açık hava reklamı, dijital baskı, tabela imalatı, araç giydirme, led ekran, led tabela, duvar giydirme ve, organizasyon gibi klasik reklamcılığın yanında grafik tasarım, web tasarım, internet tanıtımları ve SEO hizmetleri veren bir iletişim firmasıdır. Pusula Medya, bir reklam ajansının “Tam Hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini fark edip bunu uygulamaya koymuş kurumsal bir reklam ajansıdır. Bu yüzden bünyesindeki birbirinden farklı reklam seçenekleri ve geniş hizmet yelpazesi ile reklam vermek isteyenlerin tüm taleplerine uygun işler yapabilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Pusula Medya, her biri kendi alanında tecrübe sahibi, eğitimli ve genç isimlerin oluşturduğu, proje yapısına göre kendisini şekillendiren ve en yüksek verimi ortaya koymayı amaçlayan çağın ilerisini hedefleyen, Eskişehir reklam ajansları arasında rekabetten çekinmeyen medya ajansdır.

Pusula Medya; içinde barındırdığı grafik tasarım ekibi, dijital baskı merkezi, matbaa, organizasyon ekibi sayesinde Eskişehir ve çevre illerde reklam vermek isteyen firmalara en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Katalog tasarım, reklam tabelası, folyo baskı, duvar ilanı, otobüs giydirme, dijital baskı, açık hava reklamı, led ekran, led tabela, kutu reklam, totem reklam, bilboard, CLP, fuar ve teşhir tanıtım standları, display ürünler, tabela imalatı, föylük, araç reklam kaplama, bina reklam giydirme, cephe reklam giydirme gibi birçok reklam kalemini bünyesinde barındırmaktadır. Konser, düğün, nikah, nişan, mezuniyet balosu gibi birçok organizasyonda da operasyonlara destek vermekte olan Pusula Medya, grafik tasarım, web tasarım, internet tanıtımları ve SEO hizmetleri de vermektedir.

Pusula Medya size alışılmışın dışından reklam fırsatları sunuyor. Açık hava reklamlarından dijital reklamlara, araç kaplamadan led tabela hizmetine, televizyon, radyo, gazete, dergi ve sosyal medya gibi iletişim araçlarından internet reklamlarına, çeşitli organizasyonlardan firmanızın internet sitesinin en ufak ayrıntısına kadar düşünülmüş birbirinden seçkin hizmetleri ile Pusula Medya size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata en kısa zamanda sağlamaktadır. Pusula Medya'nın profesyonel çalışanları ile yapacağınız görüşmeler ile firmanızın satış stratejisine göre en uygun reklam türünü belirleyip hedef kitlenizi en kısa yoldan ulaşır ve onların aklında sağlam bir yer edinirsiniz. Pusula Medya ile yapacağınız reklam işbirliklerinin gidişatını görebileceğiniz raporlamalar da firmanızın reklam stratejisini doğru çizmenizi sağlayacaktır. Özellikle web tasarım , internet tanıtımları ve SEO hizmetlerinde birebir rakamları göreceğiniz kapsamlı raporlar istediğiniz her zaman elinizin altında olacak.

Eskişehir merkezli olan Pusula Medya reklam ajansı, gelen taleplere göre hizmetlerini Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Pusula Medya iş ortaklarının mumnuniyetini düşünerek hizmet vermekte ve iş ortaklarının taleplerine en kısa sürede karşılık vermeye çalışmaktadır. Siz de hayalinizdeki reklamı bütçenize uygun bir şekilde hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız doğru adres Pusula Medya reklam ajansı. Pusula Medya'ya ile çalışma ayrıcalığını yaşamak için geç kalmayın. Pusula Medya'nın geniş reklam yelpazesini araştırmak için "Pusula Medya neler yapıyor?" yazımızı okuyun ve hemen Pusula Medya ile iletişime geçin. Pusula Medya, hayalinizdeki reklam için tam hizmet.

TASARIMLAR

Eskişehir tasarım reklam baskı ajansı

Tasarım, bir ürünün tümü, veya bir parçası veya üzerindeki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi insan duyuları ile algılanan çeşitli unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütünü ifade eder.

Eskişehir tasarım reklam baskı ajansı

Tasarımın bilgilenmiş kullanıcı üzerinde yarattığı genel izlenim ile bilinen herhangi bir tasarımın bu kullanıcıda yarattığı genel izlenim arasındaki belirgin bir farklılık olması, ayırt edilebilir niteliğe sahip olma anlamındadır.

Eskişehir tasarım reklam baskı ajansı

Design Latince kökenli ‘designare’den türemiştir; anlamı ‘bir şeye işaret etmektir’. Etimolojik anlamda, uzakta olan bir şey işaret edilebilir; piktoral anlamda ‘de-sign’ birden fazla şeyin olduğu ortamda, yalnızca tek bir şeyi işaret edebilir.